Zamek w Czersku


Nasza urodzinowa wycieczka. Świętuj z nami!

02.06.2019

bezpłatna

Lista rezerwowa

OPIS

Na południe od Warszawy znajduje się miejscowość, której historia sięga XI wieku. CZERSK to jeden z najstarszych grodów na Mazowszu, uznawany za jego pierwszą stolicę. Sam Zamek w Czersku zbudowany na miejscu dawnego grodu powstał pod koniec XIV wieku. Do jego najsłynniejszych mieszkańców należy królowa Bona, która przyczyniła się do jego znacznej rozbudowy. Niestety, podczas Potopu, Szwedzi w znacznym stopniu zburzyli Zamek. Częściowo udało się go jednak odbudować, dzięki czemu dziś mamy wspaniałą okazję na obcowanie z wielowiekową historią tak blisko od Warszawy! Zapraszamy na naszą urodzinową wycieczkę rowerową. Razem świętujmy pierwszy rok wspólnych rowerowych przygód!
W drodze powrotnej zawitamy jeszcze do Krainy Jeziorki i odpoczniemy w miejscowości uzdrowiskowej - KONSTANCINIE-JEZIORNIE, w urokliwym parku przy tężniach solankowych. Cała trasa, mimo swojej długości jest bardzo przyjemna i łatwa, więc każdy da sobie z nią radę!

TRASA


Kabaty - Czersk - Konstancin Jeziorna - Kabaty

STOPIEŃ TRUDNOŚCI


1 / 5
drogi szutrowe, asfaltowe

DYSTANS


około 65 km

SZCZEGÓŁY


Poniżej znajdziesz plan naszej wycieczki.

 10.00 zbiórka - Warszawa, Kabaty

 12.00 Przerwa w zajeździe rowerowym

 13.30 Czersk - Zamek Książąt Mazowieckich, zwiedzanie i odpoczynek

 17:00 Park Zdrojowy w Konstancinie-Jeziornie, odpoczynek przy tężniach

 19:00 powrót do Warszawy

(plan jest ramowy i może ulec zmianie)

 prowiant na drogę

 bilet wstępu do Zamku (5 zł)

 obiad w czasie wolnym

 Jezioro Czerskie

 Zamek Książąt Mazowieckich w Czersku

 Rynek w Czersku

 Park Zdrojowy w Konstancinie-Jeziornie

 rzeka JeziorkaA tak było na
poprzedniej edycji


(kliknij miniaturę, aby przejść do galerii)
Czersk

Zamek w Czersku, 10.06.2018

Nasze plany

INNE WYJAZDY


Zapraszamy także na inne nasze wyjazdy.

Odpoczynek
pośród zieleni

team img

Puszcza Kozienicka

16.06.2019

99

50kmdługość trasy 1/5poziom trudności

Niebieskie
Źródła II

team img

Niebieskie Źródła II

07.07.2019

125

45kmdługość trasy 1/5poziom trudności
Zainteresowany?

ZAPISZ SIĘ!


Podaj imię, nazwisko, datę urodzenia oraz dane kontaktowe. Jeżeli masz dla nas jakieś uwagi - zapisz je w formularzu.

Zaznacz wszystko
Wyrażam zgodę na przetwarzenie danych osobowych 1
Chcę dołączyć do newslettera 2
Wyrażam zgodę na publikowanie zdjęć z wyjazdu 3
Zapoznałem się i akceptuję regulamin wycieczki

1 Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma BIKEowe PODRÓŻE Wojciech Seroka z siedzibą w Warszawie, ul. Ceramiczna 37b/56. W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych, zachęcamy do kontaktu pod adresem kontakt@bikeowepodroze.com. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy o współpracy na podst. art.6 ust.1 lit.b RODO. Dane będą przetwarzane przez okres 1 roku od dnia wygaśnięcia umowy z zastrzeżeniem, iż okres przechowywania danych może zostać każdorazowo przedłużowny o okres przedawnienia roszczeń, jakie mogą mieć związek z Pani/Pana osobą lub jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla celowego dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami strony przeciwnej. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo przenoszenia danych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesiena skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie związane z niemożnością zawarcia umowy.

2 Informujemy, że w przypadku zapisu do Newslettera firma BIKEowe PODRÓŻE Wojciech Seroka z siedzibą w Warszawie, ul. Ceramiczna 37b/56 będzie administratorem Pani/Pana danych w postaci imienia oraz adresu e-mail, które będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania Newslettera. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wglądu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania lub usunięcia, a także do wycofania zgody w dowolnym momencie.

3 Informujemy, że w przypadku zgody na wykorzystanie wizerunku firma BIKEowe PODRÓŻE Wojciech Seroka z siedzibą w Warszawie, ul. Ceramiczna 37b/56 będzie przetwarzała wizerunek Uczestnika utrwalony w trakcie wyjazdu w formie zdjęć i filmów do celów promocyjnych i marketingowych (art.6 ust.1 lit a RODO). Materiały będą publikowane na stronie internetowej Organizatora, a także na jego profilach w mediach społecznościowych (relacje z wyjazdów). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.