Wycieczka piesza

BAJKOWO I BOMBKOWO


Czy pamiętacie dawne czasy, gdzie w telewizji był Miś Coralgol czy Uszatek, a Wasze świąteczne drzewka zdobiły prawdziwe, szklane bombki? Zapraszamy w podróż do czasów dzieciństwa!

07.12.2019

145 zł

Ostatnie wolne miejsce!

OPIS

Świąteczny czas to dla większości z nas, czas magiczny i wyjątkowy. Chcielibyśmy zabrać Was w miejsce niezwykłe, aby powrócił klimat dzieciństwa, a mianowicie do Fabryki Bomek w Piotrkowie Trybunalskim. Tam, pod okiem lokalnych przewodników zwiedzimy produkcyjną część fabryki. Będziemy mogli po kolei obejrzeć i poznać wszystkie etapy powstawania bombek: formowanie z rozgrzanego szkła na dmuchalni, srebrzenie, malowanie, dekorowanie, przygotowanie do zapakowania.
Po takim przygotowaniu każdy może spróbować już swoich sił i wykonać własne ozdoby. Pod okiem doświadczonej malarki i z odpowiednimi materiałami takimi jak: szklane wydmuszki, brokaty, kleje, pędzelki oraz miejscem do pracy i fartuchami będziemy dekorować bombki według własnego pomysłu. Takie własnoręcznie zrobione ozdoby każdy zabierze ze sobą! Po warsztatach będzie możliwość odwiedzenia firmowego sklepiku.
W tym przedświątecznym nastroju udamy w się w kierunku Łodzi. Po czasie wolnym na obiad, rozpoczniemy nasz spacer po szlaku turystycznym Bajkowa Łódź. Szlak powstał, by przypominać o bogatym dorobku łódzkiej animacji. W różnych punktach Łodzi stanęły rzeźb postaci nawiązujących do filmów zrealizowanych przez Studio Małych Form Filmowych Se-ma-for. W Łodzi powstało ponad 1400 filmów animowanych emitowanych w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Postaci bajkowe usiane po mieście wywołują uśmiechy nie tylko dzieci, ale i dorosłych, którym te postaci kojarzą się z dzieciństwem. Będziemy mieli doskonałą okazję przysiąść się do Tuwima na słynną ławeczkę, czy do przybicia piątki z Plastusiem oraz złapania za ucho Misia Uszatka. Brzmi dobrze? To tylko niektóre postaci, które spotkamy podczas bajkowego spaceru!

SZCZEGÓŁY


Poniżej znajdziesz plan naszej wycieczki.

 Przejazd na trasie Warszawa - Piotrków Trybunalski - Warszawa

 Zwiedzanie Fabryki Bombek

 Warsztaty malowania bombek

 Szlak turystyczny Bajkowa Łódź z oprowadzaniem

 Zwiedzanie ul. Piotrkowskiej

 Ubezpieczenie kosztów leczenia i NNW

 Opiekę pilota

 Obiad w czasie wolnym

 Zakupy w zakładowym sklepiku w Piotrkowie Trybunalskim

 Zakład produkcyjny bombek w Piotrkowie Trybunalskim

 Warsztaty malowania bombek pod okiem doświadczonej malarki

 ul. Piotrkowska w Łodzi

 szlak turystyczny Bajkowa ŁódźZainteresowany?

ZAPISZ SIĘ!


Podaj imię, nazwisko, datę urodzenia oraz dane kontaktowe. Jeżeli posiadasz kod rabatowy, wpisz go w odpowiednim polu.

Zaznacz wszystko
Wyrażam zgodę na przetwarzenie danych osobowych 1
Chcę dołączyć do newslettera 2
Wyrażam zgodę na publikowanie zdjęć z wyjazdu 3
Zapoznałem się i akceptuję regulamin wycieczki

1 Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma BIKEowe PODRÓŻE Wojciech Seroka z siedzibą w Warszawie, ul. Ceramiczna 37b/56. W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych, zachęcamy do kontaktu pod adresem kontakt@bikeowepodroze.com. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy o współpracy na podst. art.6 ust.1 lit.b RODO. Dane będą przetwarzane przez okres 1 roku od dnia wygaśnięcia umowy z zastrzeżeniem, iż okres przechowywania danych może zostać każdorazowo przedłużowny o okres przedawnienia roszczeń, jakie mogą mieć związek z Pani/Pana osobą lub jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla celowego dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami strony przeciwnej. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo przenoszenia danych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesiena skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie związane z niemożnością zawarcia umowy.

2 Informujemy, że w przypadku zapisu do Newslettera firma BIKEowe PODRÓŻE Wojciech Seroka z siedzibą w Warszawie, ul. Ceramiczna 37b/56 będzie administratorem Pani/Pana danych w postaci imienia oraz adresu e-mail, które będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania Newslettera. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wglądu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania lub usunięcia, a także do wycofania zgody w dowolnym momencie.

3 Informujemy, że w przypadku zgody na wykorzystanie wizerunku firma BIKEowe PODRÓŻE Wojciech Seroka z siedzibą w Warszawie, ul. Ceramiczna 37b/56 będzie przetwarzała wizerunek Uczestnika utrwalony w trakcie wyjazdu w formie zdjęć i filmów do celów promocyjnych i marketingowych (art.6 ust.1 lit a RODO). Materiały będą publikowane na stronie internetowej Organizatora, a także na jego profilach w mediach społecznościowych (relacje z wyjazdów). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.