PUSZCZA KOZIENICKA


Zapraszamy na rowerową przejażdżkę po Puszczy Kozienickiej, gdzie zrelaksujemy się pośród zieleni. Odwiedzimy bardzo interesujące miejsce - Źródła Królewskie, a dzień zakończymy przy wspólnym ognisku.

16.06.2019

99 zł

Ostatnie wolne miejsca

OPIS

Zapraszamy Was na jednodniowy wyjazd do znajdującej się na południe od Warszawy Puszczy Kozienickiej. W tym dniu będziemy podróżować po spokojnych lesnych ścieżkach, pokonamy wiele kładek nad urokliwymi strumykami, spotkamy wiele rezerwatów przyrody, chroniących unikatowe elementy krajobrazu. Odwiedzimy także słynny rezerwat przyrody - Królewskie Źródła, gdzie przed wiekami przechadzał się król Władysław Jagiełło. Dzień zakończymy wspólnym ogniskiem na polanie w sercu Puszczy.

TRASA


Augustów - Pionki - Królewskie Źródła

STOPIEŃ TRUDNOŚCI


1 / 5
trasa łatwa
drogi asfaltowe, szutrowe, leśne

DYSTANS


około 50 km

SZCZEGÓŁY


Poniżej znajdziesz plan naszej wycieczki.

 6.00 zbiórka - Warszawa, Plac Bankowy

 6.30 wyjazd do Puszczy Kozienickiej

 9.00 dojazd na miejsce, rozładowanie przyczepki i przygotowanie do jazdy

 9.30 - 16.00 przejazd trasy

 16.00 - 17.30 ognisko i spacer po kładce

 18.00 powrót do Warszawy (ok 20.00 powinniśmy być na Placu Bankowym)

(plan jest ramowy i może ulec zmianie)

 przejazd na trasie Warszawa-Puszcza Kozienicka-Warszawa

 transport rowerów na przyczepce

 drewno i prowiant na ognisko

 ubezpieczenie kosztów leczenia i NNW

 opieka dwóch pilotów

 prowiant na drogę

 Ścieżka Dydaktyczna Źródła Królewskie

 Taras widokowy z widokiem na rzekę Zagożdżonkę

 Rezerwaty przyrody - Brzeźniczka, Ponty Dęby, Ponty Teodora Zielińskiego

 Pozostałości austriackiej kolejki wąskotorowej z 1915r

 Polana rekreacyjna z miejscem na ognisko

 Bartny Kąt

 Wyjazd zostanie potwierdzony w momencie, gdy do 02.06.2018 na wyjazd zapisze się min 12 osób

 Mała grupa - tylko 18 osób

 Możliwość dołączenia na miejscuA tak było na poprzedniej edycji


(kliknij miniaturę, aby przejść do galerii)
Kozienice

Puszcza Kozienicka, 06.10.2018

Zainteresowany?

ZAPISZ SIĘ!


Podaj imię, nazwisko, datę urodzenia oraz dane kontaktowe. Jeżeli jesteś zainteresowany dojazdem własnym, zapisz to w formularzu - odezwiemy się do Ciebie. Jeżeli wybierasz menu wegetariańskie, zaznacz to w komentarzu. Jeżeli posiadasz kod rabatowy, wpisz go w odpowiednim polu.

Wyrażam zgodę na przetwarzenie danych osobowych 1
Chcę dołączyć do newslettera 2
Wyrażam zgodę na publikowanie zdjęć z wyjazdu 3
Zapoznałem się i akceptuję regulamin wycieczki

1 Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma BIKEowe PODRÓŻE Wojciech Seroka z siedzibą w Warszawie, ul. Ceramiczna 37b/56. W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych, zachęcamy do kontaktu pod adresem kontakt@bikeowepodroze.com. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy o współpracy na podst. art.6 ust.1 lit.b RODO. Dane będą przetwarzane przez okres 1 roku od dnia wygaśnięcia umowy z zastrzeżeniem, iż okres przechowywania danych może zostać każdorazowo przedłużowny o okres przedawnienia roszczeń, jakie mogą mieć związek z Pani/Pana osobą lub jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla celowego dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami strony przeciwnej. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo przenoszenia danych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesiena skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie związane z niemożnością zawarcia umowy.

2 Informujemy, że w przypadku zapisu do Newslettera firma BIKEowe PODRÓŻE Wojciech Seroka z siedzibą w Warszawie, ul. Ceramiczna 37b/56 będzie administratorem Pani/Pana danych w postaci imienia oraz adresu e-mail, które będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania Newslettera. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wglądu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania lub usunięcia, a także do wycofania zgody w dowolnym momencie.

3 Informujemy, że w przypadku zgody na wykorzystanie wizerunku firma BIKEowe PODRÓŻE Wojciech Seroka z siedzibą w Warszawie, ul. Ceramiczna 37b/56 będzie przetwarzała wizerunek Uczestnika utrwalony w trakcie wyjazdu w formie zdjęć i filmów do celów promocyjnych i marketingowych (art.6 ust.1 lit a RODO). Materiały będą publikowane na stronie internetowej Organizatora, a także na jego profilach w mediach społecznościowych (relacje z wyjazdów). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.

Nasze plany

INNE WYJAZDY


Zapraszamy także na inne nasze wyjazdy.

Kazimierz Dln.
Nałęczów

team img

Na Dwóch Brzegach+

22-23.06.2019

255

75kmdługość trasy 2/5poziom trudności

Niebieskie
Źródła II

team img

Niebieskie Źródła II

07.07.2019

125

45kmdługość trasy 1/5poziom trudności

Wokół jeziora

team img

Mazury

27.07.2019

155

60kmdługość trasy 1/5poziom trudności