DOLINA LIWCA


Wycieczka rowerowa doliną Liwca ze startem w serialowych Wilkowyjach.

04.08.2019

149 zł

Ostatnie miejsce!

OPIS

Naszą wycieczkę rozpoczniemy w JERUZALU, czyli serialowych Wilkowyjach. Na miejscu będziemy mogli zobaczyć miejsca znane z Rancza - Kościół oraz Sklep u Krysi. Po zrobieniu sobie pamiątkowych zdjęć na słynnej ławeczce ruszymy w drogę. Na początek czeka nas kilkukilometrowa trasa pośród pól i lasów po spokojnych asfaltowych drogach. Po pewnym czasie zbliżymy się do rzeki Kostrzyń, aby wzdłuż jej brzegu dojechać do miejscowości Sucha. Tam będziemy mieli czas na zwiedzenie MUZEUM ARCHITEKTURY DREWNIANEJ REGIONU SIEDLECKIEGO, w skład którego wchodzi zabytkowy, XVIII-wieczny dwór należący niegdyś do rodu Cieszkowskich, ogród o starym drzewostanie, a także drewniane obiekty charakterystyczne dla tego regionu. W sumie w skład skansenu wchodzi ponad 20 obiektów.
Po opuszczeniu Suchej ruszymy dalej w kierunku północnym. Miniemy miejsce, w którym Kostrzyń wpada do Liwca i dalszą drogę będziemy kontynuować wzdłuż tej pięknie meandrującej rzeki.
W Wyszkowie przejedziemy na drugi brzeg rzeki i skierujemy się w stronę punktu widokowego SOWIA GÓRA, skąd rozpościera się piękny widok na Dolinę Liwca. Tuż przed Węgrowem odbijemy na zachód i udamy się do MUZEUM ZBROJOWNI NA ZAMKU W LIWIE. Zespół zamkowy obecnie składa się z wieży i murów pozostałych z obronnego zamku gotyckiego zniszczonego podczas Potopu szwedzkiego i wojny północnej oraz barokowego dworu starostwa liwskiego zbudowanego w 1782 r. Muzeum prezentuje militaria z całego świata, od zabytków z epoki rzymskiej po broń XX wieku. Kolekcja zawiera broń palną, białą – w tym duży zbiór bagnetów z 20 krajów – drzewcową, mundury, zbroje i hełmy. Wystawie broni towarzyszy kolekcja malarstwa i grafiki - dzieła m.in. Wojciecha i Jerzego Kossaków.
Po opuszczeniu Zamku ruszymy ponownie w kierunku Węgrowa, gdzie zakończymy wycieczkę w przystani nad Liwcem.

TRASA


Jeruzal - Węgrów

STOPIEŃ TRUDNOŚCI


1 / 5
trasa łatwa
drogi asfaltowe, szutrowe i leśne

DYSTANS


około 50 km

SZCZEGÓŁY


Poniżej znajdziesz plan naszej wycieczki.

 6.30 zbiórka - Warszawa, Plac Bankowy

 7.00 wyjazd do Jeruzala

 9.00 dojazd na miejsce, rozładowanie przyczepki i przygotowanie do jazdy

 9.30 - 17.00 przejazd trasy, zwiedzanie poszczególnych atrakcji, obiad

 18.00 powrót do Warszawy (ok 20.00 powinniśmy być na Placu Bankowym)

(plan jest ramowy i może ulec zmianie)

 przejazd na trasie Warszawa - Jeruzal oraz Węgrów - Warszawa

 transport rowerów na przyczepce

 ubezpieczenie kosztów leczenia i NNW

 bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji

 opieka dwóch pilotów

 prowiant na drogę

 obiad w czasie wolnym

 Jeruzal, czyli serialowe Wilkowyje

 Skansen Architektury Drewnianej w Suchej

 Muzem Zbrojownia na Zamku w Liwie

 punkt widokowy Sowia Góra

  Wyjazd zostanie potwierdzony w momencie, gdy do 21.07.2019 na wyjazd zapisze się min 12 osób.

Nasze plany

INNE WYJAZDY


Zapraszamy także na inne nasze wyjazdy.

Zainteresowany?

ZAPISZ SIĘ!


Podaj imię, nazwisko, datę urodzenia oraz dane kontaktowe. Jeżeli masz dla nas jakieś uwagi: chcesz dzielić pokój z konkretną osobą, wybierasz menu wegetariańskie - zapisz to w formularzu. Jeżeli posiadasz kod rabatowy, wpisz go w odpowiednim polu.

Zaznacz wszystko
Wyrażam zgodę na przetwarzenie danych osobowych 1
Chcę dołączyć do newslettera 2
Wyrażam zgodę na publikowanie zdjęć z wyjazdu 3
Zapoznałem się i akceptuję regulamin wycieczki

1 Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma BIKEowe PODRÓŻE Wojciech Seroka z siedzibą w Warszawie, ul. Ceramiczna 37b/56. W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych, zachęcamy do kontaktu pod adresem kontakt@bikeowepodroze.com. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy o współpracy na podst. art.6 ust.1 lit.b RODO. Dane będą przetwarzane przez okres 1 roku od dnia wygaśnięcia umowy z zastrzeżeniem, iż okres przechowywania danych może zostać każdorazowo przedłużowny o okres przedawnienia roszczeń, jakie mogą mieć związek z Pani/Pana osobą lub jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla celowego dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami strony przeciwnej. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo przenoszenia danych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesiena skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie związane z niemożnością zawarcia umowy.

2 Informujemy, że w przypadku zapisu do Newslettera firma BIKEowe PODRÓŻE Wojciech Seroka z siedzibą w Warszawie, ul. Ceramiczna 37b/56 będzie administratorem Pani/Pana danych w postaci imienia oraz adresu e-mail, które będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania Newslettera. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wglądu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania lub usunięcia, a także do wycofania zgody w dowolnym momencie.

3 Informujemy, że w przypadku zgody na wykorzystanie wizerunku firma BIKEowe PODRÓŻE Wojciech Seroka z siedzibą w Warszawie, ul. Ceramiczna 37b/56 będzie przetwarzała wizerunek Uczestnika utrwalony w trakcie wyjazdu w formie zdjęć i filmów do celów promocyjnych i marketingowych (art.6 ust.1 lit a RODO). Materiały będą publikowane na stronie internetowej Organizatora, a także na jego profilach w mediach społecznościowych (relacje z wyjazdów). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.